Polska, Kraków 30-383, ul Torfowa 9
mikus@obuwiedzieciece.net.pl
+48 12 443 12 42
+48 501 276 674

O nas

Witamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami w naszym nowym sklepie z obuwiem dziecięcym – MIKUŚ!!!

Sklep zupełnie nowy, natomiast nasze doświadczenia w tej dziedzinie, dodają nam sporej wiarygodności na rynku, której nie chcielibyśmy utracić. Zapraszamy więc na nasza stronę internetową, a zaraz potem do naszego sklepu na ul. Torfowa 9.

W naszej placówce czeka na każdego miluśińskiego nie tylko bogata oferta obuwia, ale także miła i bardzo profesjonalna obsługa. Chcemy się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem i być prawdziwymi „doradcami” dla klientów.

Wykorzystujemy wszelkie nowości w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej. Nasze ciagłe kontakty z lekarzami, specjalistami w dziedzinie pediatrii i ortopedii dają nam tę przewagę, że staramy sie wpłynąć na własciwy dobór obuwia dziecięcego – w zgodzie z profilaktyką zdrowej stopki. Gdzie pierwsze kroki w odpowiednim obuwiu maja ogromny wpływ na późniejszy rozwój stopy dziecka. osiadamy w swojej ofercie duży wybór obuwia z atestem Centralnego Laboratorium Przemysłu Obuwniczego CELAPO – ZDROWA STOPA. Obuwie, które zabezpiecza prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stóp dziecka. Oprócz obuwia, oferujemy także wkładki profilowane i zdrowotne, sznurówki oraz kosmetyki do pielęgnacji obuwia.

…nie chcemy być tylko sprzedawcami butów

Zapraszamy do naszego sklepu – pełnego życzliwosci, porad i niespodzianek.