Polska, Kraków 30-383, ul Torfowa 9
mikus@obuwiedzieciece.net.pl
+48 12 443 12 42
+48 501 276 674

Regulamin

DOSTAWA

Przesyłki dostarczane są firmą KURIERSKĄ na podstawie umowy z DPD

Termin dostarczenia przesyłki wynosi 24 godz. od daty nadania przesyłki.

Koszty dostawy

kurier – przy płatności przelewem – 15 zł
kurier – przy płatności za pobraniem – 18 zł

UWAGA!
Przy zamówieniu powyżej 200 zł przesyłka GRATIS !

REGULAMIN:

Informacje ogólne

Sklep internetowy, działający pod adresem internetowym www.obuwiedzieciece.net.pl prowadzony jest przez Sprzedawcę: MIKUŚ Obuwie dziecięce Anna Kowalik , ul. Torfowa 9, 30-383 Kraków ,
NIP: 9441480436, REGON 120596652:, nr rachunku: BANK ING 89 1050 1445 1000 0092 6069 4949

Adres sklepu do obsługi wysyłek, odbioru i zwrotów :

Mikuś obuwie dziecięce
Ul. Torfowa 9
30-383 Kraków

kontakt telefoniczny tel. 12 4431242, 501276674
kontakt e-mail: mikus@obuwiedzieciece.net.pl

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową towarów na terenie Rzeczpospolitej Polskiej za pośrednictwem sieci Internet.

Płatności

Ceny zamieszczone przy danym towarze to ceny brutto podane w złotych polskich (zawierają podatek VAT) nie zawierają natomiast informacji odnośnie kosztów dostawy. O wszystkich kosztach, które Klient będzie zobowiązany ponieść w związku z umową sprzedaży, będzie poinformowany przy wyborze sposobu dostawy w trakcie składania zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się umową sprzedaży i obowiązku zapłaty.

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary:

A. Przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy.

Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy.

B. Gotówka za pobraniem – płatność u dostawcy przy dokonywaniu dostawy.

Realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po przesłaniu klientowi przez sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.

Dostawa

Realizujemy dostawy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem wybranego przez niego dostawcy na adres wskazany w formularzu zamówienia. Do każdej przesyłki będącej przedmiotem dostawy zgodnie z wolą Klienta, dołączamy paragon albo fakturę VAT obejmującą dostarczane towary. O wysyłce towaru klient jest informowany wiadomością przesłaną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu zamówienia. Termin dostawy zamówionych towarów do klienta wynosi do 7 dni roboczych.

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu koszt  towaru które Państwo ponieśli niezwłocznie ( nie zwracamy kosztów przesyłki, które Państwo ponieśli przy zakupie towaru) a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres:

Mikuś obuwie dziecięce ul. Torfowa 9, 30-383 Kraków , tel. 012 4431242

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Reklamacje

Reklamowany towar wraz w z zgłoszeniem reklamacyjnym należy przesłać lub dostarczyć pod adres: Mikuś obuwie dziecięce ul. Torfowa 9, 30-383 Kraków.Zgłoszenie reklamacyjne winno zawierać opis zaistniałego problemu. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty dostarczenia reklamowanego towaru pod wskazany adres. Firma MIKUŚ informuje, że czas wykonania naprawy nie przekroczy 14 dni kalendarzowych.

Uwagi:

Wszelkie powstałe niejasności i spory staramy się rozwiązywać polubownie. Prawem właściwym do rozstrzygania wszelkich sporów powstałych na gruncie niniejszego regulaminu jest prawo polskie.

Firma MIKUŚ zastrzega sobie prawo do modyfikacji treści regulaminu, w takim przypadku treść nowego regulaminu będzie zamieszczana z tygodniowym wyprzedzeniem. Złożone zamówienia są realizowane i rozliczane według treści regulaminu obowiązującego w czasie złożenia zamówienia.

Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 25.12.2014 r.

Skip to content
Close filters
Products Search
Products Price Filter
Products Stock Status Filter